Kategorie

eBiuletyn-Newsletter

ZAPRAWKA BALTIMORE WHISKY

ZAPRAWKA BALTIMORE WHISKY

Markowa zaprawka najlepszego producenta zaprawek, esnecji do alkoholu/czystej wódki - firmy Gert Strand. Szwedzkie  zaprawki nie mają sobie równych - bardzo ciężko jest odróżnić oryginał od przygotowanej wódki z zastosowaniem takich zaprawek.

Więcej szczegółów


7,50 zl brutto

Program lojalnościowyNie ma punktów za ten produkt. "BALTIMORE WHISKY "  whisky  typu scoth ...  

Zaprawka po wymieszaniu z czystą wódką 40- 45% daje oryginalny klasyczny smak łagodnej whisky  idealna do mieszania w drinkach. Tylko najlepsze składniki sprawiają iż smak  jest prawdziwy nie stłumiony. Zaprawka, którą warto zrobić i spróbować ;)  

    Szwedzi są potentatami zarówno w ilości produkowanych zaprawek smakowych jak i jakości stosują minimum chemii poszukując ekstraktów naturalnych - wyciągów, które powodują długotrwałą świeżości i trwałość przygotowanych trunków.


PRZYGOTOWANIE:

Wstrząsnąć buteleczkę po czym połączyć z alkoholem 40-45%. Najlepsze efekty i ekstrakcję smakową uzyskuje się w połączeniu  z 500 - 700 ml wódki 40%, odstawić na minimum 12h - 24h po tym czasie trunek jest gotowy do degustacji. Smacznego ;)


Dla wydobycia wszystkim walorów smakowych jak i zapachowych   (przepiękny aromat naturalny) podawać schłodzony w postaci czystej  lub z dodatkiem soku pomarańczowego.

 

CIEKAWE I SPRAWDZONE PRZEPISY można znaleźć na naszym zaprzyjaźnionym i najlepszym forum "c2h5oh "

   

                                           ZAPRAWIANIE WÓDEK


 

Polecamy  inne zaprawki  - nie odbiegające od oryginału prawdziwego trunku, dostepne w bogatej ofercie tego sklepu .


Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Reklama