Kategorie

eBiuletyn-Newsletter

ZAPRAWKA TENNESSE (BURBON) - JACK DANIELS

ZAPRAWKA TENNESSE (BURBON) - JACK DANIELS

Wszystkie zdjęcia

Markowa zaprawka najlepszego producenta zaprawek, esnecji do alkoholu/czystej wódki - firmy Gert Strand. Szwedzkie  zaprawki nie mają sobie równych - bardzo ciężko jest odróżnić oryginał od przygotowanej wódki z zastosowaniem takich zaprawek.

Więcej szczegółów


8,50 zl brutto

Program lojalnościowyNie ma punktów za ten produkt. "TENNESSE BURBON "  oryginalne Amerykańskie whisky typu Jack Daniels -  z wędzonym dymem bogaty głęboki smak .. 

Zaprawka po wymieszaniu z czystą wódką 40- 45% daje oryginalny klasyczny smak brandy burbona - z delikatną nutą słodyczy typowej dla kukurydzy. Tylko najlepsze składniki sprawiają iż smak  jest prawdziwy nie stłumiony. Zaprawka, którą warto zrobić i spróbować ;).  

    Szwedzi są potentatami zarówno w ilości produkowanych zaprawek smakowych jak i jakości stosują minimum chemii poszukując ekstraktów naturalnych - wyciągów które powodują długotrwałą świeżości i trwałość przygotowanych trunków.


PRZYGOTOWANIE:

Wstrząsnąć buteleczkę po czym połączyć z alkoholem 40-45%. Najlepsze efekty i ekstrakcję smakową uzyskuje się w połączeniu       z 500 - 700 ml wódki 40%, odstawić na minimum 12h - 24h po tym czasie trunek jest gotowy do degustacji . smacznego ;)


Dla wydobycia wszystkim walorów smakowych jak i zapachowych       ( przepiękny aromat naturalny ) podawać schłodzony w postaci czystej  lub z dodatkiem soku pomarańczowego .

 

CIEKAWE I SPRAWDZONE PRZEPISY można znaleźć na naszym zaprzyjaźnionym i najlepszym forum "c2h5oh "

   

                                           ZAPRAWIANIE WÓDEK


 

Polecamy  inne zaprawki  - nie odbiegające od oryginału prawdziwego trunku, dostepne w bogatej ofercie tego sklepu .


Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Reklama