Kategorie

eBiuletyn-Newsletter

ZAPRAWKA WHISKY SCOTCH - BLENDED WHISKY

ZAPRAWKA WHISKY SCOTCH - BLENDED WHISKY

Markowa zaprawka najlepszego producenta zaprawek, esnecji do alkoholu/czystej wódki - firmy Gert Strand. Szwedzkie  zaprawki nie mają sobie równych - bardzo ciężko jest odróznić oryginał od przygotowanej wódki z zastosowaniem takich zaprawek.

Więcej szczegółów


7,50 zl brutto

Program lojalnościowyNie ma punktów za ten produkt. "SCOTCH BLENDED"  SŁODOWA whisky .. 

Zaprawka po wymieszaniu z czystą wódką 40- 45% daje efekt bardzo łagodnej miekiej whisky o smaku swierzego słodu. Zaprawka którą warto zrobić i spróbować.  

    Szwedzi są potentatami zarówno w ilości produkowanych zaprawek smakowych jak i jakości stosują minimum chemii poszukując ekstraktów naturalnych - wyciągów które powodują długotrwałą świeżości i trwałość przygotowanych trunków.


PRZYGOTOWANIE:

Wstrząsnąć buteleczkę po czym połączyć z alkoholem 40-45% Najlepsze efekty i ekstrakcję smakową uzyskuje się w połączeniu  z 500 - 700 ml wódki 40%, odstawić na minimum 12h - 24h po tym czasie trunek jest gotowy do degustacji . smacznego ;)


Dla wydobycia wszystkim walorów smakowych jak i zapachowych   ( przepiękny aromat naturalny ) podawać schłodzony w postaci dodatku z sprite, 7up lub w połączeniu z napojami gazowanymi.

 

CIEKAWE I SPRAWDZONE PRZEPISY można znaleźć na naszym zaprzyjaźnionym i najlepszym forum "c2h5oh "

   

                                           ZAPRAWIANIE WÓDEK


 

Polecamy  inne zaprawki  - nie odbiegające od oryginału prawdziwego trunku, dostepne w bogatej ofercie tego sklepu.


Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Reklama