Kategorie

eBiuletyn-Newsletter

ZAPRAWKA "GRUSZKOWKA" PARON

ZAPRAWKA "GRUSZKOWKA"  PARON

Wszystkie zdjęcia

Markowa zaprawka najlepszego producenta zaprawek, esnecji do alkoholu /czystej wódki 40% - firmy Gert Strand. Szwedzkie zaprawki nie mają sobie równych - bardzo ciężko jest odróznić oryginał od przygotowanej wodki z zastosowaniem takich zaprawek.

Więcej szczegółów


6,80 zl brutto

Program lojalnościowyNie ma punktów za ten produkt.   "PARON -"GRUSZKA"

Zaprawka po wymieszaniu z czystą wódką 40- 45 % daje niesamowite efekty oryginalnego destylatu gruszkowego charakteryzujący się świeżym i soczystym smakiem dojrzałej gruszki...

    Szwedzi są potentatami zarówno w ilości produkowanych zaprawek smakowych jak i jakości stosują minimum chemii poszukując ekstraktów naturalnych - wyciągów które powodują długotrwałą świeżości i trwałość przygotowanych trunków.


PRZYGOTOWANIE:

Wstrząsnąć buteleczkę po czym połączyć z alkoholem 40-45%. Najlepsze efekty i ekstrakcję smakową uzyskuje się w połączeniu  z 700 ml wódki 40%, odstawić na minimum 12h - 24h po tym czasie trunek jest gotowy do degustacji ... smacznego ;)

 

Większe ilości takiej esencji są dostępne w dziale zaprawki 100ml 


Dla wydobycia wszystkim walorów smakowych jak i zapachowych   (przepiękny aromat naturalny) podawać schłodzony w postaci "klasycznej czystej" lub w połączeniu z napojami gazowanymi

 

CIEKAWE I SPRAWDZONE PRZEPISY można znaleźć na naszym zaprzyjaźnionym i najlepszym forum "c2h5oh "

   

                                           ZAPRAWIANIE WÓDEK


 

Polecamy  inne zaprawki  - nie odbiegające od oryginału prawdziwego trunku, dostepne w bogatej ofercie tego sklepu.


Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Reklama