Kategorie

eBiuletyn-Newsletter

ZAPRAWKA ESENCJA BLUE CURACAO

ZAPRAWKA ESENCJA BLUE CURACAO

Markowa zaprawka najlepszego producenta zaprawek, esnecji do alkoholu/czystej wódki - firmy Gert Strand. Szwedzkie  zaprawki nie mają sobie równych - bardzo ciężko jest odróznić oryginał od przygotowanej wódki z zastosowaniem takich zaprawek.

Więcej szczegółów


6,80 zl brutto


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Program lojalnościowyNie ma punktów za ten produkt. "BLUE CURACAO"  cytrusowy likier.. 

Zaprawka po wymieszaniu z czystą wódką 40- 45 % daje niesamowity efekt orzeźwiającego lekkiego likieru cytrusowego. Bardzo dobrze komponuje się z gin-em, jako dodatek do drinków tylko nasza wyobraźnia może nas ograniczyć co z taką zaprawą zrobić...  spróbować ;). BARDZO ORZEŹWIAJĄCA W GORĄCE UPALNE DNI   

    Szwedzi są potentatami zarówno w ilości produkowanych zaprawek smakowych jak i jakości stosują minimum chemii poszukując ekstraktów naturalnych - wyciągów które powodują długotrwałą świeżości i trwałość przygotowanych trunków.


PRZYGOTOWANIE:

Wstrząsnąć buteleczkę po czym połączyć z alkoholem 40-45% oraz dodać 200g cukru pudru dokładnie wymieszać do całkowitego rozpuszczenie cukru. Najlepsze efekty i ekstrakcję smakową uzyskuje się w połączeniu  z 500 - 700 ml wódki 40%, odstawić na minimum 12h - 24h po tym czasie trunek jest gotowy do degustacji. Smacznego ;)


Dla wydobycia wszystkim walorów smakowych jak i zapachowych   (przepiękny aromat naturalny) podawać schłodzony w postaci dodatku z sprite, 7up lub w połączeniu z napojami gazowanymi. 

 

CIEKAWE I SPRAWDZONE PRZEPISY można znaleźć na naszym zaprzyjaźnionym i najlepszym forum "c2h5oh "

   

                                           ZAPRAWIANIE WÓDEK


 

Polecamy  inne zaprawki  - nie odbiegające od oryginału prawdziwego trunku, dostepne w bogatej ofercie tego sklepu.


Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Reklama