Kategorie

eBiuletyn-Newsletter

ZAPRAWKA TRIPLE SEC

ZAPRAWKA TRIPLE SEC

Markowa zaprawka najlepszego producenta zaprawek, esnecji do alkoholu/czystej wódki - firmy Gert Strand. Szwedzkie  zaprawki nie mają sobie równych - bardzo ciężko jest odróznić oryginał od przygotowanej wódki z zastosowaniem takich zaprawek.

Więcej szczegółów


6,80 zl brutto

Program lojalnościowyNie ma punktów za ten produkt. "TRIPLE SEC"  likier z trzech rodzaji owoców cytrusowych .. 

Zaprawka po wymieszaniu z czystą wódką 40- 45 % daje niesamowity wyraźny smak likieru pomarańczowego. Bardzo udana kompozycja niezastąpiona przy drinkach typu Margetia idealne połączenie z tequilą oraz sokami cytrynowymi. Warto spróbować

 BARDZO ORZEŹWIAJĄCA W GORĄCE UPALNE DNI.   

    Szwedzi są potentatami zarówno w ilości produkowanych zaprawek smakowych jak i jakości stosują minimum chemii poszukując ekstraktów naturalnych - wyciągów które powodują długotrwałą świeżości i trwałość przygotowanych trunków.


PRZYGOTOWANIE:

Wstrząsnąć buteleczkę po czym połączyć z alkoholem 40-45% oraz dodać 200g cukru pudru dokładnie wymieszać do całkowitego rozpuszczenie cukru. Najlepsze efekty i ekstrakcję smakową uzyskuje się w połączeniu  z 500 - 700 ml wódki 40%, odstawić na minimum 12h - 24h po tym czasie trunek jest gotowy do degustacji . smacznego ;)


Dla wydobycia wszystkim walorów smakowych jak i zapachowych   ( przepiękny aromat naturalny ) podawać schłodzony w postaci "klasycznej czystej " lub w połączeniu z napojami gazowanymi.

 

CIEKAWE I SPRAWDZONE PRZEPISY można znaleźć na naszym zaprzyjaźnionym i najlepszym forum "c2h5oh "

   

                                           ZAPRAWIANIE WÓDEK


 

Polecamy  inne zaprawki  - nie odbiegające od oryginału prawdziwego trunku, dostepne w bogatej ofercie tego sklepu.


Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Reklama