Kategorie

eBiuletyn-Newsletter

ZAPRAWKA ESENCJA ANGOSTURA - GORZKA ŻOŁĄDKOWA

ZAPRAWKA ESENCJA ANGOSTURA - GORZKA ŻOŁĄDKOWA

Markowa zaprawka najlepszego producenta zaprawek, esnecji do alkoholu/czystej wódki - firmy Gert Strand. Szwedzkie  zaprawki nie mają sobie równych - bardzo ciężko jest odróżnić oryginał od przygotowanej wódki z zastosowaniem takich zaprawek.

Więcej szczegółów


6,80 zl brutto

Ostatnia sztuka!

Program lojalnościowyNie ma punktów za ten produkt. "ANGOSTURA"  gorzka żołądkowa.. 

Najsłynniejsza gorzka wódka na świecie sporządzona w 1824r

Zaprawka po wymieszaniu z czystą wódką 40- 45 % daje niesamowity efekt korzenno -ziołowy smak intensywnie gorzki ale zharmonizowany. Tylko nasza wyobraźnia może nas ograniczyć co z taką zaprawką zrobić...  spróbować ;). BARDZO ORZEŹWIAJĄCA W GORĄCE UPALNE DNI   

    Szwedzi są potentatami zarówno w ilości produkowanych zaprawek smakowych jak i jakości stosują minimum chemii poszukując ekstraktów naturalnych - wyciągów które powodują długotrwałą świeżości i trwałość przygotowanych trunków.


PRZYGOTOWANIE:

Wstrząsnąć buteleczkę po czym połączyć z alkoholem 40-45% oraz dodać 200g cukru pudru dokładnie wymieszać do całkowitego rozpuszczenie cukru. Najlepsze efekty i ekstrakcję smakową uzyskuje się w połączeniu  z 500 - 700 ml wódki 40%, odstawić na minimum 12h - 24h po tym czasie trunek jest gotowy do degustacji. Smacznego ;)


Dla wydobycia wszystkim walorów smakowych jak i zapachowych   (przepiękny aromat naturalny) podawać schłodzony w postaci dodatku z sprite, 7up lub w połączeniu z napojami gazowanymi. 

 

CIEKAWE I SPRAWDZONE PRZEPISY można znaleźć na naszym zaprzyjaźnionym i najlepszym forum "c2h5oh "

   

                                           ZAPRAWIANIE WÓDEK


 

Polecamy  inne zaprawki  - nie odbiegające od oryginału prawdziwego trunku, dostepne w bogatej ofercie tego sklepu.


Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Reklama