Kategorie

eBiuletyn-Newsletter

ZAPRAWKA CZECH SCHNAPS- BEHEROVKA CZESKI KLASYK

ZAPRAWKA CZECH SCHNAPS- BEHEROVKA CZESKI KLASYK

Markowa zaprawka najlepszego producenta zaprawek, esnecji do alkoholu/czystej wódki - firmy Gert Strand. Szwedzkie  zaprawki nie mają sobie równych - bardzo ciężko jest odróżnić oryginał od przygotowanej wódki z zastosowaniem takich zaprawek.

Więcej szczegółów


6,80 zl brutto

Program lojalnościowyNie ma punktów za ten produkt. "CHECH SCHNAPS - Beherovka"  tradycyjny znany na całym świecie delikatny likier ziołowy o kompozycji ponad 30 gatunków zioł  .. 

Zaprawka po wymieszaniu z czystą wódką 40- 45 % ( preferowane stęzenie 38% ) daje bardzo udana kompozycję składnikow czego efketem jest super baza pod drinki jak i można pić czystą .  

    Szwedzi są potentatami zarówno w ilości produkowanych zaprawek smakowych jak i jakości stosują minimum chemii poszukując ekstraktów naturalnych - wyciągów które powodują długotrwałą świeżości i trwałość przygotowanych trunków.


PRZYGOTOWANIE:

Wstrząsnąć buteleczkę po czym połączyć z alkoholem 40-45% oraz dodać 80 gram cukru, całośc wymieszac. Najlepsze efekty i ekstrakcję smakową uzyskuje się w połączeniu  z 500 - 700 ml wódki 40%, odstawić na minimum 12h - 24h po tym czasie trunek jest gotowy do degustacji. Smacznego ;)


Dla wydobycia wszystkim walorów smakowych jak i zapachowych   ( przepiękny aromat naturalny ) podawać schłodzony w postaci dodatku z sprite, 7up lub w połączeniu z napojami gazowanymi.

 

CIEKAWE I SPRAWDZONE PRZEPISY można znaleźć na naszym zaprzyjaźnionym i najlepszym forum "c2h5oh "

   

                                           ZAPRAWIANIE WÓDEK


 

Polecamy  inne zaprawki  - nie odbiegające od oryginału prawdziwego trunku, dostepne w bogatej ofercie tego sklepu.


Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Reklama