Kategorie

eBiuletyn-Newsletter

ZAPRAWKA TWISTED GIN & LIME

ZAPRAWKA TWISTED GIN & LIME

Markowa zaprawka najlepszego producenta zaprawek, esnecji do alkoholu /czystej wódki 40% - firmy Gert Strand. Szwedzkie zaprawki nie mają sobie równych - bardzo ciężko jest odróżnić oryginał od alkoholu/wódki przygotowanej z zastosowaniem takich zaprawek ...

Więcej szczegółów


6,80 zl brutto

Program lojalnościowyNie ma punktów za ten produkt.   "LIME TWISTED & GIN"

Zaprawka po wymieszaniu z czystą wódką 40- 45 % daje niesamowite efekty połączenia owoca jałowca wraz z limetką -  przyprawiony "likier" dający czysty wyraźny smak ginu z nutą limonki wpływa to na udany duet tych składników

    Szwedzi są potentatami zarówno w ilości produkowanych zaprawek smakowych jak i jakości stosują minimum chemii poszukując ekstraktów naturalnych - wyciągów które powodują długotrwałą  świeżości i trwałość przygotowanych trunków.


PRZYGOTOWANIE:

Wstrząsnąć buteleczkę po czym połączyć z alkoholem 40-45%. Najlepsze efekty i ekstrakcję smakową uzyskuje się w połączeniu  z 700 ml wódki 40%, odstawić na minimum 12h - 24h po tym czasie trunek jest gotowy do degustacji ... smacznego ;)


Dla wydobycia wszystkim walorów smakowych jak i zapachowych   ( przepiękny aromat naturalny ) podawać schłodzony w postaci drinku z tonikiem lub sokiem winogronowym a w połączeniu           z wermutem można stworzyć martini i nie zapomnijmy "okrasić" całość  plasterkiem limonki lub cytryny po prostu.. mmm ..pycha ;) 

 

CIEKAWE I SPRAWDZONE PRZEPISY można znaleźć na naszym zaprzyjaźnionym i najlepszym forum "c2h5oh "


                         ZAPRAWIANIE WÓDEK

 


 

Polecamy  inne zaprawki  - nie odbiegające od oryginału prawdziwego trunku, dostepne w bogatej ofercie tego sklepu.


Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Reklama