Kategorie

eBiuletyn-Newsletter

ZAPRAWKA IRISH CREAM - BAILEYS

ZAPRAWKA IRISH CREAM - BAILEYS

Markowa zaprawka najlepszego producenta zaprawek, esnecji do alkoholu /czystej wódki 40% - firmy Gert Strand. Szwedzkie zaprawki nie mają sobie równych - bardzo ciężko jest odróżnić oryginał od alkoholu/wódki przygotowanej z zastosowaniem takich zaprawek ...

Więcej szczegółów


6,80 zl brutto

Program lojalnościowyNie ma punktów za ten produkt. "IRISH CREAM -oryginalny smak likieru BAILEYS ,CAROLAINS"

Zaprawka po wymieszaniu z czystą wódką 40- 45 % daje niesamowite efekty oryginalnej "WHISKEY" opartej na bazie czekolady i świeżej wyrazistej śmietanki -tego trzeba spróbować! 

(najlepszy trunek by zdobyć uznanie wśród płci pięknej ;) )


    Szwedzi są potentatami zarówno w ilości produkowanych zaprawek smakowych jak i jakości stosują minimum chemii poszukując ekstraktów naturalnych - wyciągów które powodują długotrwałą  świeżości i trwałość przygotowanych trunków.


PRZYGOTOWANIE:

210g cukru pudru lub kryształu rozpuścić w możliwie najmniejszej ilości gorącej wody dodać 200 ml śmietanki- dodać zaprawkę        (przed otwarciem wstrząsnąć). Całość mieszaniny wlać do wódki 40-45% odczekać minimum 24h i gotowe -naprawdę warto ;) 

 

NASZA SUGESTIA : Po wielu testach najlepszym rozwiązaniem jest mleko skondensowane niesłodzone - alkohol nie rozwarstwia się po upływie czasu - tworzy jednorodną mieszaninę. Przy zastosowaniu śmietanki widać z upływem czasu rozwarstwianie się alkoholu i śmietanki. 

 

Zaprawka dedykowania płci "pięknej " ;) .. z uwagi na subtelną łagodność i niebiański smak świeżej śmietanki w połączeniu          z czekoladą ... a na nich (kobietach) nie ma co oszczędzać ;)


Dla wydobycia wszystkim walorów smakowych jak i zapachowych   (przepiękny "słodki" aromat) podawać schłodzony z kostką lodu jako czysty likier ....


CIEKAWE I SPRAWDZONE PRZEPISY można znaleźć na naszym zaprzyjaźnionym i najlepszym forum "c2h5oh "

   

                                         ZAPRAWIANIE WÓDEK


Polecamy  inne zaprawki  - nie odbiegające od oryginału prawdziwego trunku dostepne w bogatej ofercie tego sklepu.


 

Posiadamy zawsze świeże dostawy zaprawek gwarantujące minimum 24 miesięcy trwałości co jest bardzo ważne zarówno przy zachowaniu pełnej wartości ekstraktów jak i bukietu zapachowego.

tylko "zaprawiać " ;) ..Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Reklama