Kategorie

eBiuletyn-Newsletter

ZAPRAWKA TEQUILA GOLD

ZAPRAWKA TEQUILA GOLD

Markowa zaprawka najlepszego producenta zaprawek, esnecji do alkoholu /czystej wódki 40% - firmy Gert Strand. Szwedzkie zaprawki nie mają sobie równych - bardzo ciężko jest odróżnić oryginał od alkoholu/wódki  przygotowanej z zastosowaniem takich zaprawek ...

Więcej szczegółów


6,80 zl brutto

Program lojalnościowyNie ma punktów za ten produkt.   "TEQUILA GOLD- MEKSYKAŃSKI KAKTUS" (THE BEST)

Zaprawka po wymieszaniu z czystą wódką 40- 45 % daje niesamowite efekty oryginalnej "TEQUILI" ...

    Szwedzi są potentatami zarówno w ilości produkowanych zaprawek smakowych jak i jakości stosują minimum chemii poszukując ekstraktów naturalnych - wyciągów które powodują długotrwałą  świeżości  i trwałość przygotowanych trunków.


PRZYGOTOWANIE:

Wstrząsnąć buteleczkę po czym połączyć z alkoholem 40-45%. Najlepsze efekty i ekstrakcję smakową uzyskuje się w połączeniu  z 700 ml wódki 40%, odstawić na minimum 12h - 24h po tym czasie trunek jest gotowy do degustacji .. smacznego ;)


Dla wydobycia wszystkim walorów smakowych jak i zapachowych   ( przepiękny aromat naturalny ) podawać schłodzony w postaci "tradycyjnej" czyli z plasterkiem cytryny / limonki  i szczyptą soli lub w postaci drinków z lodem i sokami ...


CIEKAWE I SPRAWDZONE PRZEPISY można znaleźć na naszym zaprzyjaźnionym i najlepszym forum "c2h5oh "

   

                                          ZAPRAWIANIE WÓDEK


Polecamy  inne zaprawki  - nie odbiegające od oryginału prawdziwego trunku, dostepne w bogatej ofercie tego sklepu.


Posiadamy zawsze świeże dostawy zaprawek gwarantujące minimum 24 miesięcy trwałości co jest bardzo ważne zarówno przy zachowaniu pełnej wartości ekstraktów jak i bukietu zapachowego.

tylko "zaprawiać " ;) ..Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Reklama