Kategorie

eBiuletyn-Newsletter

ZAPRAWKA ESENCJA WERMUT - MARTINI

ZAPRAWKA ESENCJA   WERMUT -  MARTINI

Markowa zaprawka najlepszego producenta zaprawek, esnecji do alkoholu/czystej wódki - firmy Gert Strand. Szwedzkie  zaprawki nie mają sobie równych - bardzo ciężko jest odróżnić oryginał od przygotowanej wódki z zastosowaniem takich zaprawek.

Więcej szczegółów


6,80 zl brutto

Program lojalnościowyNie ma punktów za ten produkt. "Malort "  Wermut Martini .. 

Zaprawka po wymieszaniu z czystą wódką 40- 45 % daje wyraźny smak delikatnych kompozycji ziół przypraw korzennych dających charkaterystyczny smak dla tego typu alkoholi. 

    Szwedzi są potentatami zarówno w ilości produkowanych zaprawek smakowych jak i jakości stosują minimum chemii poszukując ekstraktów naturalnych - wyciągów które powodują długotrwałą świeżości i trwałość przygotowanych trunków.


PRZYGOTOWANIE:

Wstrząsnąć buteleczkę po czym połączyć z alkoholem 40-45% . Najlepsze efekty i ekstrakcję smakową uzyskuje się w połączeniu  z 500 - 700 ml wódki 40%, odstawić na minimum 12h - 24h po tym czasie trunek jest gotowy do degustacji. Smacznego ;)


Dla wydobycia wszystkim walorów smakowych jak i zapachowych   (przepiękny aromat naturalny) podawać schłodzony w postaci "klasycznej czystej " lub w połączeniu z napojami gazowanymi. 

 

CIEKAWE I SPRAWDZONE PRZEPISYmożna znaleźć na naszym zaprzyjaźnionym i najlepszym forum "c2h5oh " :

   

                                           ZAPRAWIANIE WÓDEK


 

Polecamy  inne zaprawki  - nie odbiegające od oryginału prawdziwego trunku, dostepne w bogatej ofercie tego sklepu.


Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Reklama