Kategorie

eBiuletyn-Newsletter

ZAPRAWKA ESENCJA COMPADRE ITALIAN - CAMPARI

ZAPRAWKA ESENCJA  COMPADRE ITALIAN - CAMPARI

Markowa zaprawka najlepszego producenta zaprawek, esnecji do alkoholu /czystej wódki 40% - firmy Gert Strand. Szwedzkie zaprawki nie mają sobie równych - bardzo ciężko jest odróżnić oryginał od alkoholu/wódki przygotowanej z zastosowaniem takich zaprawek ...

Więcej szczegółów


6,80 zl brutto

Program lojalnościowyNie ma punktów za ten produkt. "COMPADRE ITALIAN"  - smak Campari

Zaprawka po wymieszaniu z czystą wódką 40- 45 % daje niesamowite efekty powstałe na skótek maceracji skórek pomarańczy sprawi iż tą esencje można za każdym razem odkrywać na nowo. Niezliczone kompzycje, dodatek do koktajli alkoholowych wymaga by mieć ją u siebie w barku .   


    Szwedzi są potentatami zarówno w ilości produkowanych zaprawek smakowych jak i jakości stosują minimum chemii poszukując ekstraktów naturalnych - wyciągów które powodują długotrwałą  świeżości i trwałość przygotowanych trunków.


PRZYGOTOWANIE:

130g cukru pudru lub kryształu rozpuścić w możliwie najmniejszej ilości gorącej wody dodać zaprawkę ( przed otwarciem wstrząsnąć ). Całość mieszaniny wlać do wódki 40-45% odczekać minimum 24h i gotowe -naprawdę warto ;)  

 


Dla wydobycia wszystkim walorów smakowych jak i zapachowych   ( przepiękny "słodki" aromat  ) podawać schłodzony z kostką lodu jako czysty likier ....


CIEKAWE I SPRAWDZONE PRZEPISY można znaleźć na naszym zaprzyjaźnionym i najlepszym forum "c2h5oh "

   

                                         ZAPRAWIANIE WÓDEK


Polecamy  inne zaprawki  - nie odbiegające od oryginału prawdziwego trunku dostepne w bogatej ofercie tego sklepu.


Zaprawki są pakowane w pojemniki 20ml -zgodnie z oryginalną pojemnością, z nakretką z pierścieniem zrywalnym -gwarntują świeżość i pewność w transporcie bez możliwości uszkodzenia jak w przypadku szklanych buteleczek. Posiadają instrukcję przygotowania w języku polskim. 

Posiadamy zawsze świeże dostawy zaprawek gwarantujące minimum 24 miesięcy trwałości co jest bardzo ważne zarówno przy zachowaniu pełnej wartości ekstraktów jak i bukietu zapachowego.

tylko "zaprawiać " ;) ..Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Reklama