Kategorie

eBiuletyn-Newsletter

ABSINTHE GOLD

ABSINTHE GOLD

Dział Absyntu esencji do alkoholu najlepszego producenta. Zaprawki nie mają sobie równych - bardzo ciężko jest odróznić oryginał od alkoholu/wódki przygotowanej z zastosowaniem takich zaprawek.

Więcej szczegółów


9,90 zl brutto

Program lojalnościowyNie ma punktów za ten produkt."ABSINTHE GOLD" - absynt o bogatym i głębokim smaku FANTASTYCZNY złoty kolor

Bardzo udana orygianalna kompozycja wielu składników: piołunu, wyciągów ziołowych, olejków eterycznych, kopru włoskiego.

Zawartość thojunu 35mg.

Z każdym łykiem delikatnie pieści i dociera do każdej komórki powodując odprężenie i relaks .

Zalecany jest do mocnego alkoholu minumum 50-55%. Tylko mocny alkohol rozpuści zastosowane wyciągi -olejki ziołowe powodując uwalnianie pełnego smaku i bukietu absyntu.

Oryginalny smak intensywny żywy czerowny kolor potęguje moc tego absytntu a pomimo mocy jest bardzo bogaty w "kolorowe" smaki i różni się od klasycznych absyntów. 

Szwedzi są potentatami zarówno w ilości produkowanych zaprawek smakowych jak i jakości stosują minimum chemii poszukując ekstraktów naturalnych - wyciągów które powodują długotrwałą  świeżości  i trwałość przygotowanych trunków 


PRZYGOTOWANIE ;

Wstrząsnąć buteleczkę po czym połączyć z alkoholem 50-55% . Najlepsze efekty i ekstrakcję smakową uzyskuje się w połączeniu  z 700 ml wódki 55%, odstawić na minimum 12h - 24h po tym czasie trunek jest gotowy do degustacji- smacznego ;)


Dla wydobycia wszystkim walorów smakowych jak i zapachowych    podawać schłodzony według własnych upodobań ..  

 

CIEKAWE I SPRAWDZONE PRZEPISY :można znaleźć na naszym zaprzyjaźnionym i najlepszym forum "c2h5oh " :


                         ZAPRAWIANIE WÓDEK

 

Polecamy  inne zaprawki  - nie odbiegające od oryginalności prawdziwego trunku dostepne w bogatej ofercie tego sklepu.

 

Posiadamy zawsze świeże dostawy zaprawek gwarantujące minimum 24 miesięcy trwałości co jest bardzo ważne zarówno przy zachowaniu pełnej wartości ekstraktów jak i bukietu zapachowego.

tylko "zaprawiać " ;) ..
Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Reklama