Kategorie

eBiuletyn-Newsletter

CITRON (cytrynówka) esencja, zaprawka 100ml

CITRON (cytrynówka) esencja, zaprawka  100ml

Wszystkie zdjęcia

Markowa zaprawka najlepszego producenta esnecji do czystej wódki Szwedzkie zaprawki nie mają sobie równych - bardzo ciężko jest odróżnić oryginał od alkoholu/wódki przygotowanej z zastosowaniem takich zaprawek ...

Więcej szczegółów


25,00 zl brutto

Program lojalnościowyNie ma punktów za ten produkt.   "CITRON VODKA " ( klasyczna cytrynówka )

Zaprawka po wymieszaniu z czystą wódką 40- 45 % daje niesamowity efekt smaku świeżej soczystej cytryny ...

    Szwedzi są potentatami zarówno w ilości produkowanych zaprawek smakowych jak i jakości stosują minimum chemii poszukując ekstraktów naturalnych - wyciągów które powodują długotrwałą świeżości i trwałość przygotowanych trunków.


PRZYGOTOWANIE:

Wstrząsnąć buteleczkę po czym połączyć "porcje 20ml"                z alkoholem 40-45%. Najlepsze efekty i ekstrakcję smakową uzyskuje się w połączeniu  z 700 ml wódki 40%, odstawić na minimum 12h - 24h po tym czasie trunek jest gotowy do degustacji .. smacznego ;)

 

Oferowana zaprawka o pojemności 100ml wystarcza na przygotowanie do 3,5l alkoholu smakowego.


Dla wydobycia wszystkim walorów smakowych jak i zapachowych    podawać schłodzony w postaci "czystej" po prostu..pycha ;)          a ten intensywny smak cyrtynowy -jak na prawdziwą cytrynówkę przystało  warto spróbować, nikt się nie zawiedzie na tym samku - jeżeli lubisz wyraźisty smak to jest to.

 

CIEKAWE I SPRAWDZONE PRZEPISY: można znaleźć na naszym zaprzyjaźnionym i najlepszym forum "c2h5oh ":


                         ZAPRAWIANIE WÓDEK

 

Polecamy  inne zaprawki  - nie odbiegające od oryginału prawdziwego trunku, dostepne w bogatej ofercie tego sklepu.

Zaprawki sa pakowane w pojemniki 100ml -zgodnie z oryginalną pojemnością, z nakretką z pierścieniem zrywalnym -gwarntują świeżość i pewność w transporcie bez możliwości uszkodzenia jak w przypadku szklanych buteleczek. Posiadają instrukcję przygotowania w języku polskim. 

Posiadamy zawsze świeże dostawy zaprawek gwarantujące minimum 24 miesięcy trwałości co jest bardzo ważne zarówno przy zachowaniu pełnej wartości ekstraktów jak i bukietu zapachowego.

tylko "zaprawiać " ;) ..


Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Reklama