Kategorie

eBiuletyn-Newsletter

SWISS CHOCOLADE ALMOND esencja, zaprawka 100ml

SWISS CHOCOLADE ALMOND esencja, zaprawka 100ml

Wszystkie zdjęcia

Markowa zaprawka najlepszego producenta esnecji do czystej wódki Szwedzkie zaprawki nie mają sobie równych - bardzo ciężko jest odróżnić oryginał od alkoholu/wódki przygotowanej z zastosowaniem takich zaprawek ...

Więcej szczegółów


25,00 zl brutto

Program lojalnościowyNie ma punktów za ten produkt. "Swiss Chocolade Almond" (szwajcarska czekolada                   z  migdałami  )

Zaprawka po wymieszaniu z czystą wódką 40- 45 % daje niesamowite efekty oryginalnej szwajcarskiej czekolady ;) ...

    Szwedzi są potentatami zarówno w ilości produkowanych zaprawek smakowych jak i jakości stosują minimum chemii poszukując ekstraktów naturalnych - wyciągów które powodują długotrwałą  świeżości  i trwałość przygotowanych trunków.


PRZYGOTOWANIE:

Do wódki dodać 300g cukru pudru lub kryształu dokładnie wymieszać po czym połączyć  "20ml zaprawki" i ponownie wymieszać /wstrząsnąć. Najlepsze efekty i ekstrakcję smakową uzyskuje się w połączeniu z 500-700 ml wódki 40%-45%, odstawić na minimum 12h - 24h po tym czasie trunek jest gotowy do degustacji .. smacznego ;)

 

 Dla wydobycia wszystkim walorów smakowych jak i zapachowych   ( przepiękny aromat naturalny ) podawać schłodzony w postaci "czystej" z kostką lodu ;) ...

Smak Szwajcarsiej czekolady migdałowej. To jest to ;)

 

Oferowana zaprawka o pojemności 100ml wystarcza na przygotowanie do 3,5l alkoholu smakowego.


 

CIEKAWE I SPRAWDZONE PRZEPISY: można znaleźć na naszym zaprzyjaźnionym i najlepszym forum "c2h5oh ":


                         ZAPRAWIANIE WÓDEK

 

Polecamy  inne zaprawki  - nie odbiegające od oryginału prawdziwego trunku, dostępne w bogatej ofercie tego sklepu.

Zaprawki sa pakowane w pojemniki 100ml -zgodnie z oryginalną pojemnością, z nakretką z pierścieniem zrywalnym -gwarntują świeżość i pewność w transporcie bez możliwości uszkodzenia jak w przypadku szklanych buteleczek. Posiadają instrukcję przygotowania w języku polskim. 

Posiadamy zawsze świeże dostawy zaprawek gwarantujące minimum 24 miesięcy trwałości co jest bardzo ważne zarówno przy zachowaniu pełnej wartości ekstraktów jak i bukietu zapachowego.

tylko "zaprawiać " ;) ..

 


Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Reklama