Kategorie

eBiuletyn-Newsletter

TEQUILA GOLD esencja, zaprawka 100ml

TEQUILA GOLD esencja, zaprawka  100ml

Wszystkie zdjęcia

Markowa zaprawka najlepszego producenta esnecji do czystej wódki Szwedzkie zaprawki nie mają sobie równych - bardzo ciężko jest odróżnić oryginał od alkoholu/wódki przygotowanej z zastosowaniem takich zaprawek ...

Więcej szczegółów


25,00 zl brutto

Program lojalnościowyNie ma punktów za ten produkt.   "TEQUILA GOLD- MEKSYKAŃSKI KAKTUS" (THE BEST)

Zaprawka po wymieszaniu z czystą wódką 40- 45 % daje niesamowite efekty oryginalnej "TEQUILI" ...

    Szwedzi są potentatami zarówno w ilości produkowanych zaprawek smakowych jak i jakości stosują minimum chemii poszukując ekstraktów naturalnych - wyciągów które powodują długotrwałą  świeżości  i trwałość przygotowanych trunków.


PRZYGOTOWANIE:

Wstrząsnąć buteleczkę po czym połączyć "porcje 20ml"                 z alkoholem 40-45%. Najlepsze efekty i ekstrakcję smakową uzyskuje się w połączeniu  z 700 ml wódki 40%, odstawić na minimum 12h - 24h po tym czasie trunek jest gotowy do degustacji .. smacznego ;)

 

Oferowana zaprawka o pojemności 100ml wystarcza na przygotowanie do 3,5l alkoholu smakowego.Dla wydobycia wszystkim walorów smakowych jak i zapachowych   ( przepiękny aromat naturalny ) podawać schłodzony w postaci "tradycyjnej" czyli z plasterkiem cytryny / limonki i szczyptą soli lub w postaci drinków z lodem i sokami ...


CIEKAWE I SPRAWDZONE PRZEPISY: można znaleźć na naszym zaprzyjaźnionym i najlepszym forum "c2h5oh ":

   

                                          ZAPRAWIANIE WÓDEK


Polecamy  inne zaprawki  - nie odbiegające od oryginału prawdziwego trunku, dostepne w bogatej ofercie tego sklepu.

Zaprawki są pakowane w pojemniki 100ml -zgodnie z oryginalną pojemnością, z nakretką z pierścieniem zrywalnym -gwarntują świeżość i pewność w transporcie bez możliwości uszkodzenia jak w przypadku szklanych buteleczek. Posiadają instrukcję przygotowania w języku polskim. 

Posiadamy zawsze świeże dostawy zaprawek gwarantujące minimum 24 miesięcy trwałości co jest bardzo ważne zarówno przy zachowaniu pełnej wartości ekstraktów jak i bukietu zapachowego.

tylko "zaprawiać " ;) ..Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Reklama