Kategorie

eBiuletyn-Newsletter

IRISH CREAM BAILEYS esencja, zaprawka 100ml

IRISH CREAM BAILEYS esencja, zaprawka  100ml

Markowa zaprawka najlepszego producenta esnecji do czystej wódki Szwedzkie zaprawki nie mają sobie równych - bardzo ciężko jest odróżnić oryginał od alkoholu/wódki przygotowanej z zastosowaniem takich zaprawek ...

Więcej szczegółów


25,00 zl brutto

Program lojalnościowyNie ma punktów za ten produkt. "IRISH CREAM -oryginalny smak likieru BAILEYS, CAROLAINS"

Zaprawka po wymieszaniu z czystą wódką 40- 45 % daje niesamowite efekty oryginalnej "WHISKEY" opartej na bazie czekolady i świeżej wyrazistej śmietanki -tego trzeba spróbować! 

(najlepszy trunek by zdobyć uznanie wśród płci pięknej ;) )


    Szwedzi są potentatami zarówno w ilości produkowanych zaprawek smakowych jak i jakości stosują minimum chemii poszukując ekstraktów naturalnych - wyciągów, które powodują długotrwałą świeżości i trwałość przygotowanych trunków.


PRZYGOTOWANIE:

210g cukru pudru lub kryształu rozpuścić w możliwie najmniejszej ilości gorącej wody dodać 200 ml śmietany - dodać "porcję 20ml" zaprawki(przed otwarciem wstrząsnąć ).Całość mieszaniny wlać do wódki 40-45% odczekać minimum 24h i gotowe -naprawdę warto ;)

 

NASZA SUGESTIA : Po wielu testach najlepszym rozwiązaniem jest mleko skondensowane niesłodzone - alkohol nie rozwarstwia się po upływie czasu -  tworzy jednorodną mieszaninę. Przy zastosowaniu śmietanki widać z upływem czasu rozwarstwianie się alkoholu i śmietanki.    

 

Zaprawka dedykowania płci "pięknej " ;) .. z uwagi na subtelną łagodność i niebiański smak świeżej śmietanki w połączeniu          z czekoladą ... a na nich (kobietach) nie ma co oszczędzać ;)


Dla wydobycia wszystkim walorów smakowych jak i zapachowych   ( przepiękny "słodki" aromat  ) podawać schłodzony z kostką lodu jako czysty likier ....

 

Oferowana zaprawka o pojemności 100ml wystarcza na przygotowanie do 3,5l alkoholu smakowego.CIEKAWE I SPRAWDZONE PRZEPISY: można znaleźć na naszym zaprzyjaźnionym i najlepszym forum "c2h5oh ":

   

                                         ZAPRAWIANIE WÓDEK


Polecamy  inne zaprawki  - nie odbiegające od oryginału prawdziwego trunku, dostepne w bogatej ofercie tego sklepu.

Zaprawki są pakowane w pojemniki 100ml -zgodnie z oryginalną pojemnością, z nakretką z pierścieniem zrywalnym -gwarantują świeżość i pewność w transporcie bez możliwości uszkodzenia jak w przypadku szklanych buteleczek. Posiadają instrukcję przygotowania w języku polskim. 

Posiadamy zawsze świeże dostawy zaprawek gwarantujące minimum 24 miesięcy trwałości co jest bardzo ważne zarówno przy zachowaniu pełnej wartości ekstraktów jak i bukietu zapachowego.

tylko "zaprawiać " ;) ..Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Reklama