Kategorie

eBiuletyn-Newsletter

COCORUM (MALIBU) esencja, zaprawka -100ml

COCORUM (MALIBU)  esencja, zaprawka  -100ml

Markowa zaprawka najlepszego producenta esnecji do czystej wódki Szwedzkie zaprawki nie mają sobie równych - bardzo ciężko jest odróżnić oryginał od alkoholu/wódki przygotowanej z zastosowaniem takich zaprawek ...

Więcej szczegółów


25,00 zl brutto

Ostatnia sztuka!

Program lojalnościowyNie ma punktów za ten produkt.   "COCORUM-esence"

Zaprawka po wymieszaniu z czystą wódką 40- 45 % daje wspaniały finalny rezultat likieru kokosowego z lekką nutą rumu - "w tle" pychotka ;) ......

    Szwedzi są potentatami zarówno w ilości produkowanych zaprawek smakowych jak i jakości stosują minimum chemii poszukując ekstraktów naturalnych - wyciągów które powodują długotrwałą świeżości i trwałość przygotowanych trunków.


PRZYGOTOWANIE:

Wstrząsnąć buteleczkę po czym "porcję 20ml" połączyć z alkoholem 40-45% +200g cukru pudru lub krysztalu. Najlepsze efekty i ekstrakcję smakową uzyskuje się w połączeniu  z 700 ml wódki 40%, odstawić na minimum 12h - 24h po tym czasie trunek jest gotowy do degustacji ... smacznego ;)

 

Oferowana zaprawka o pojemności 100ml wystarcza na przygotowanie do 3,5l alkoholu smakowego.


Dla wydobycia wszystkim walorów smakowych jak i zapachowych   (przepiękny naturalny aromat) podawać schłodzony w postaci "czystej" lub z lodem.


CIEKAWE I SPRAWDZONE PRZEPISY: można znaleźć na naszym zaprzyjaźnionym i najlepszym forum "c2h5oh"

   

                                       ZAPRAWIANIE WÓDEK

 

Polecamy  inne zaprawki  - nie odbiegające od oryginału prawdziwego trunku, dostepne w bogatej ofercie tego sklepu.


Zaprawki sa pakowane w pojemniki 100ml -zgodnie z oryginalną pojemnością, z nakretką z pierścieniem zrywalnym -gwarntują świeżość i pewność w transporcie bez możliwości uszkodzenia jak w przypadku szklanych buteleczek. Posiadają instrukcję przygotowania w języku polskim. 

Posiadamy zawsze świeże dostawy zaprawek gwarantujące minimum 24 miesięcy trwałości co jest bardzo ważne zarówno przy zachowaniu pełnej wartości ekstraktów jak i bukietu zapachowego.

tylko "zaprawiać " ;) ...


Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Reklama