Kategorie

eBiuletyn-Newsletter

GRANUCOL SPIRICOL

GRANUCOL SPIRICOL

Wszystkie zdjęcia

Adsorbent do haromnizacji smaku i zapachu w gotowym wyrobie alkoholowym

Więcej szczegółów


5,00 zl brutto

Program lojalnościowyNie ma punktów za ten produkt.GRANUCOL / SPIRICOL : adsorbent na bazie wyselekcjonowanego węgla aktywnego z dodatkiem dwutlenku krzemu. Jego podstawowym działaniem jest "leczenie" destylatów, win z wad powstalych w procesie fermentacji, destylacji. Bardzo skutecznie łagodzi ostry smak typowy spirytusowy, czesto występujący w młodych destylatach czystych i owocowych jak i też winach.

Dzięki zastosowaniu tego preparatu gotowy trunek szybko nabiera dojrzałości i pełnego bukietu smakowego. Granucol bardzo dobrze rozpuszcza się       i szybko usuwa z destylatow jest ekologicznym produktem.

Dawkowanie 1g / 10l destylatu .

Przygotowanie: Granucol najlepiej działa w gotowym wyrobie -przygotowanym do konsumpcji do mocy 60%.

Odpowiednią dawkę wsypujemy do alkoholu bardzo dokładnie mieszamy. Pozostawiamy na okres 2-3 dni, po tym okresie usuwamy poprzez przefiltrowanie przez sączek, gazę włożona w lejek. Granucol łatwo i szybko osadza się w destylatach przez co filtracja jest bardzo szybka.

W przypadku niezadowalającego rezultatu dawkę można zwiekszyć. Po zastosowaniu granucolu finalne destylaty szybko się utwalają i nabierają właściwy bukiet smakowy jednocześnie eliminując wszelkie niedoskonałości. 

 

Opakowanie zawiera 50g netto, wyprodukowano w U.E.

   

 

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Reklama