Kategorie

eBiuletyn-Newsletter

WOREK FILTRACYJNY DO ZACIERU

WOREK FILTRACYJNY DO ZACIERU

Wszystkie zdjęcia

Worek do filtracji zacieru, śruty zbożowej, pulpy owocowej, materiał z którego jest wykonany nie barwi sie trwale -wystarczy umyć i używać ponownie jak nowy, doskonale sprawdza sie przy śrucie, twardych owocach -jako wstępna filracja ....

Więcej szczegółów


39,00 zl brutto

Program lojalnościowyNie ma punktów za ten produkt.Worek filtracyjny do zacierów zbożowych  lub filtrowania "opornej" miazgi owocoej. Wykonany ze specjalnego materiału nylonowego  o przepuszczalności 600 mikronów.

Wymiary :
długość     =  900 mm
szerokość  =  300 mm

Posiada wszyty (ze stali kwasoodpornej) pierścień utrzymujący stały otwór, dodatkowo posiada bardzo przydatne "uszy " do podwieszenia worka nad pojemnik do którego będziemy filtrowali zacier lub pulpę owocową.

Technika filtrowania zacieru jest bardzo łatwa -  napełniamy worek do 1/2 , 1/3 wysokości pozostawiamy na pewien okres

(w zależności od rozdrobnienia śruty zbożowej lub rodzaju owoców) do samoczynnej filtracji i przystępujemy do "kręcenia " worka - po skutecznym wyciśnięciu w worku pozostają suche wióry a my otrzymujemy czysty sok / moszcz do dalszej "obróbki".

Dla osób które nie posiadają prasy - inwestycja w ten worek to dobra koncepcja, oczywiście można go zastosować też do prasy. Worek można myć myjką ciśnieniową (do ciśnienia  200 bar) lub prać w 
pralce  ;)


Wszelkie odbarwienia po zacierach / owocach podczas wyciskania/ filtrowania po umyciu  zostają oczyszczone, a worek wygląda jak nowy. Worek posłuży z pewnością na kilka ładnych "sezonów ".

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Reklama