Kategorie

eBiuletyn-Newsletter

WOREK FILTRACYJNY DO MOSZCZU, WINA STALOWY PIERŚCIEŃ

Worek do filtracji, moszczu, miazgi owocowej, wina, dzięki zastosowaniu specjalnego materiału po umyciu wygląda jak nowy hit na pozyskanie czystego soku, moszczu do dalszej obróbki ...

Więcej szczegółów


39,00 zl brutto


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Program lojalnościowyNie ma punktów za ten produkt.Worek filtracyjny do moszczy owocowych wszelkiego rodzaju  lub filtrowania "opornych " nalewek gdzie wytrąca się osad ;) pomimo filtrowania przez filtry od kawy. Wykonany ze specjalnego materiału o przepuszczalności 10 mikronów.


Wymiary:

długość     =  900 mm
szerokość  =  300 mm

Posiada  "pierścień" wszyty w drutu kwasoodpornego - utrzymujący stały otwór wlotowy, dodatkowo posiada bardzo przydatne "uszy " do podwieszenia worka nad pojemnik do którego będziemy filtrowali miazgę owocową / zacier.

 

W przypadku zastosowania go w prasie do owoców  można z powodzeniem "wymontować " pierścień bez uszkodzenia worka - co spowoduje przytatność jego w wyciskaniu mechanicznym.


Technika filtrowania  wyciskania soku/moszczu jest bardzo łatwa -  napełniamy worek do 1/2, 1/3 wysokości pozostawiamy na pewien okres (w zależności od rozdrobnienia i rodzaju owoców, zacieru) do samoczynnej filtracji i przystępujemy do "kręcenia " worka - po skutecznym wyciśnięciu w worku pozostają suche wióry, a my otrzymujemy czysty sok/moszcz do dalszej "obróbki".


Dla osób które nie posiadają prasy - inwestycja w ten worek to dobra koncepcja, oczywiście można go zastosować też do prasy. Worek można myć myjką ciśnieniową  do ciśnienia  200 bar - worek nie ulega uszkodzeniu rozerwaniu, można też go wyprać w pralce  ;).

Wszelkie odbarwienia po owocach podczas wyciskania/ filtrowania po umyciu zostają oczyszczone, a worek wygląda jak nowy. Worek posłuży z pewnością na kilka ładnych "sezonów ".

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Reklama