Kategorie

eBiuletyn-Newsletter

TUBA CYLINDER FILTRACYJNY DO WĘGLA + zasyp węgla

Tuba, cylinder do filtracji destylatu poprzez złoże węgla aktywnego.

Więcej szczegółów


23,50 zl brutto

Program lojalnościowyNie ma punktów za ten produkt.Tuba,cylinder filtracyjny - wykonana z wytrzymałego szkła borokrzemu simax.

Uniwersalne i podstawowe narzędzie każdego producenta domowych alkoholi. Dzięki zastosowani tuby -filtrowanie jest szybkie i efekty są natychmiastowe.

Filtr na wylocie posiada zwężenie 6mm dzięki temu możmey regulować wypływ destylatu wystarczy krotki odcinek wężyka silikonowego i zacisk do regulacji.

 

Do filtra przed wsypaniem węgla należy włożyć kawałek gazy, bandarza w celu zablokowania wysypu węgla wylotem. Nastpenie zasypujemy węglem i aktywujego go goraca woda rownoczesnie opukując tubę w celu wyeliminowania by-pasów. Filtrujemy w ilości 1l - 1h/1-5h. Pierwsze frakcje mogą być zabarwione na czarno ( jest to normalne zjawisko ) odbieramy aż do uzyskania kryształu na wylocie. A zabarwiony alkohol ponownie wlewamy do filtra - do oczyszczenia.

 

wymiary tuby , cylindr:

-długośc całkowita = 360mm

-średnica wlotu = 35mm

-średnica wylotu = 6mm .

 

Zasyp węgla średio wystarczy na 3-5 litrów czystego destylatu,spirytusu. 

Dodatkowo do zakupu cylindra dodajemy procje wegla do zasypu pod "korek".

 

Do tuby fltracyjnej polecamy węgle z naszego sklepu - sprawdzone i skuteczne. Opakowania 1,7l węgla dostępne w sklepie wystarczają średnio na 6-8 zasypów .

 


 


 


Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Reklama