Kategorie

eBiuletyn-Newsletter

KAPTURKI OZDOBNE Z PASKIEM CZERWONE X50 SZTUK

KAPTURKI OZDOBNE Z PASKIEM CZERWONE X50 SZTUK

Kapturki ozdobne termokurczliwe 50 szt.- kwintesencja profesjonalnego wykończenia domowego dzieła -z pewnością pokazuje rekę mistrza lub mistrzyni ;)

Więcej szczegółów


11,00 zl brutto

Program lojalnościowyNie ma punktów za ten produkt.Uniwerslane Kapturki ozdobne na standardowe butelki do wina, wódki. Doskonałe wykończenie każdej zakorkowanej butelki - powodujące nie tylko estetyczny wizerunek ale też zabezpiecza przed gromadzeniem się zanieczyszczenia na "czole" korka, uniemożliwia tworzenie się pleśni i wysychanie korka -co może spowodować dostęp powietrza który jest niekorzystny dla wina czy destylatu.

Szerokość kapturków 30,5mm, długość 50mm.

Bardzo estetycznym rozwiązaniem tych kapturków jest to iż posiadają one pasek który ułatwia otwarcie kaprurka bez konieczności całkowitego jego ściągnięcia - co bardzo pozytywnie wpływa na wizerunek butelki po otwarciu - dolna część kapturka pozostaje na szyjce. Na czole kaptukra są estetyczne tłoczenia graficzne co podnosi jeszcze bardzie prestiż tak "zamkniętej '

butelki. Dodatkowo w tym kapturku jest naniesiony dolny wizulany pasek co podwyższa wygląd kaprutra oraz całej butelki .

Sposób domowego zamknięcia kapturkiem termokurczliwym jest bardzo szybki i prosty - nie potrzeba stosować jakiś zmyślnych czy też drogich obkurczarek do folii. Wystarczy iż w garnuszku podgrzejemy wodę i nałożymy kapturek na szyjkę butelki - trzymając palcem za koniuszek kapturka zanurzymy butelkę we wrzątku. Automatycznie kapturek idealnie dopasuje sie do kształtu szyjki butelki odwzoruje jej naturalny kształt - pięknie go "opasając" - takie wykończenie pokazuje profesjonalne podejście nie tylko wykończeniowe ale i też zabezpieczające.

 

Kapturki pakowane po 50 sztuk .  Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Reklama