Kategorie

eBiuletyn-Newsletter

KAPTURKI OZDOBNE Z TERMOKURCZLIWE ZŁOTE 10 SZT

KAPTURKI OZDOBNE Z TERMOKURCZLIWE  ZŁOTE 10 SZT

Kapturki ozdobne termokurczliwe 10 szt. - kwintesencja profesjonalnego wykończenia domowego dzieła -z pewnością pokazuje rekę mistrza lub mistrzyni ;)

Więcej szczegółów


2,60 zl brutto

Program lojalnościowyNie ma punktów za ten produkt.Uniwerslane Kapturki ozdobne na standardowe butelki do wina, szampana. Doskonałe wykończenie każdej zakorkowanej butelki - powodujące nie tylko estetyczny wizerunek, ale też zabezpiecza przed gromadzeniem się zanieczyszczenia na "czole" korka, uniemożliwia tworzenie się pleśni i wysychanie korka -co może spowodować dostęp powietrza który jest niekorzystny dla wina  czy destylatu.

Szerokość kapturka 30,5mm, długość 55mm.

Na czole kaptukra są estetyczne tłoczenia graficzne co podnosi jeszcze bardzie prestiż tak "zamkniętej" butelki.

Sposób domowego zamknięcia kapturkiem termokurczliwym jest bardzo szybki i prosty - nie potrzeba stosować jakiś zmyślnych czy też drogich obkurczarek do folii. Wystarczy iż w garnuszku podgrzejemy wodę i nałożymy kapturek na szyjkę butelki - trzymając palcem za koniuszek kapturka zanurzymy butelkę we wrzątku. Automatycznie kapturek idealnie dopasuje sie do kształtu szyjki butelki odwzoruje jej naturalny kształt - pięknie go "opasając" - takie wykończenie pokazuje profesjonalne podejście nie tylko wykończeniowe, ale i też zabezpieczające .

 

Kapturki w kolorze złotym -pakowane po 10 sztuk.  

 


Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Reklama