Kategorie

eBiuletyn-Newsletter

EKSTRAKT SŁODOWY MUNTONS SPRAYMALT DO REFERMENTACJI ~~220g

EKSTRAKT SŁODOWY MUNTONS SPRAYMALT DO REFERMENTACJI ~~220g

Wszystkie zdjęcia

Ekstrakt słodowy suchy "spraymalt"  to najlepszy dodatek w przygotowywaniu domowego piwa gwarantuje wyrazisty smak naturalnego słodu, stosowany do każdego rodzaju piwa.

Więcej szczegółów


6,50 zl brutto

Program lojalnościowyNie ma punktów za ten produkt.Spraymalt - suchy ekstrakt słodowy z najlepszych słodów. Ten dodatek gwarantuje wyraźnie wyczywalną nutę słodu, pełniejsze w smaku piwo bez obcych posmaków oraz gęsta i trwałą pianę.

Szlachetny dodatek do fermentacji piwa oraz  dodatek na etapie butelkowania zamiast glukozy lub cukru.


Zastosowanie:

1. Dodatek do fermentacji (zamiast cukru białego)-należy użyć ok. 1- 1,5 kg w zależności od charakteru piwa (0,25 kg daje 1 Blg).


2.Refermentacja (nagazowanie w butelkach) - średnio dodajemy  190-220 g suchego ekstraktu na 20 -23l piwa.

 
3.Starter drożdżowy (lepsze zahartowanie drożdży )- 100 g suchego ekstraktu rozpuszczone w 250-500ml ciepłej wody przed dodaniem drozzy piwowarskich.

 

Opakowanie zawiera ~220g ekstraktu słodowego SPRAYMALT - do refermentacji (nagazowania w butelkach) ok 23l piwa domowego. Konfekcjonowany w woreczek strunowy.


W sklepie posiadamy porcje 1kg do każdego brew kita i zestawu na fermentację. Warto wypróbować ten rodzaj dodatku fermentacyjnego do piwa z pewnością inwestycja w ekstrakt słodowy suchy przyniesie najlepsze korzyściy w jakości gotowego piwa. 

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Reklama