Kategorie

eBiuletyn-Newsletter

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO BIMBER HOBBY

INFORMACJE OGÓLNE

1. Sklep internetowy  działający pod adresem www.bimberhobby.pl  prowadzony jest przez firmę:                                          

B. HOBBY

Ul. Zawiszy Czarnego 31, 52-241 Wrocław

NIP: 886-174-75-90, REGON: 020815710

Email: biuro@bimberhobby.pl 

(NIE JEST TO ADRES DO ODBIORU ZAMÓWIEŃ !!!)


Tel. +48 785-648-516

ODBIORY SĄ NA BIELANACH WROCŁAWSKICH

(po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub mailowym)2. Sklep realizuje zamówienia wyłącznie na terenie Unii Europejskiej.

3. Złożenie zamówienia w sklepie www.bimberhobby.pl  oznacza zaakceptowanie postanowień tego regulaminu.

 

REJESTRACJA KLIENTA

4. Klient zobowiązany jest do zgodnego ze stanem faktycznym wypełnienia "formularza zamówienia"- czyli pośrednio rejestracji, podania w nim prawidłowych danych kontaktowych zawartych w formularzu.

PRZYJĘCIE I REALIZACJA ZAMÓWIENIA

5. Przez złożenie zamówienia należy rozumieć wypełnienie "formularza zamówienia" znajdującego się na stronach sklepu.

6. Osoba fizyczna składająca zamówienie musi mieć ukończone 18 lat oraz posiadać pełną zdolność do czynności prawnych.

7. Zamówienia są potwierdzane poprzez e-mail ilub telefonicznie. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić, nie będą realizowane.

8. Sprzedający zastrzega sobie prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia, jeżeli dane podane przez Kupującego w formularzu będą niepełne; podanie kontaktowego adresu poczty elektronicznej (e-mail) oraz numeru telefonu ułatwi rozwiązania ewentualnych zastrzeżeń dotyczących zamówienia.

9. Podane ceny są cenami brutto i nie obejmują kosztów przesyłki.

 

10. Realizacja zamówień odbywa się za pomocą firmy kurierskiej InPost i Poczty Polskiej, koszt wysyłki określa cennik umieszczony w dziale „wysyłki”. 

11. Koszt dostarczenia przesyłki pokrywa Kupujący , równocześnie każdorazowo: "Nabywca składając ofertę kupna udziela pełnomocnictwa sprzedającemu - firmie B. Hobby - do zawarcia umowy o świadczenie usług w jego imieniu z Pocztą Polską  - w celu przesłania za jej pośrednictwem zakupionego towaru. Przekazane na ten cel środki nie stanowią dodatkowego dochodu sprzedającego, w rozumieniu ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz ustawy o podatku VAT. Pełnomocnictwo to służy zminimalizowaniu kosztów przesyłki i w żaden sposób nie obciąża dodatkowo kupującego.

12. Sprzedający zobowiązuje się w ciągu 48 godzin od otrzymania zamówienia potwierdzić zamówienie u Kupującego drogą internetową lub telefoniczną. Czas ten może zostać wydłużony w przypadku, gdy wypada on w dni uznane za wolne od pracy (niedziele i święta).

 

13. Jednocześnie w momencie zakupów  zostanie zawarta reguła z punktu „11” – dotycząca pełnomocnictwa sprzedającego o świadczenie usług w imieniu kupującego z Pocztą Polską,  

14. Terminy realizacji zamówień wynoszą od 1-5 dni.

15.Do każdej  przesyłki dołączony jest dowód zakupu – paragon , faktura VAT jest wystawiana na wyraźne życzenie Kupującego - chcąc otrzymać  fakturę Vat należy o tym fakcie zaraz po zakupie poinformować sprzedającego w przeciwnym razie bedzie wystawiony paragon fiskalny .


16. Płatność za zamówiony towar może nastąpić za pobraniem przy odbiorze towaru lub przelewem na konto Sprzedającego. W przypadku płatności przelewem zamówiony towar zostanie wysłany do Kupującego  po zaksięgowaniu wpłaty  należności na konto Sprzedającego. Przesyłki zagraniczne mogą być opłacane tylko przelewem. 

17. Zamówienia można odwołać tylko za pomocą poczty e-mail biuro@bimberhobby.pl .

 

18. W przypadku braku towaru w magazynie Kupujący jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która wydłuża czas realizacji zamówienia.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

19. Sprzedający zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Zgodnie z tą ustawą Kupujący wyraża zgodę na przechowywanie i przetwarzanie tych danych dla celów marketingowych i ewidencyjnych, tylko na potrzeby Sprzedającego. Kupującemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

20. Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie. Zmiana cen nie dotyczy zamówień przyjętych do realizacji. Sprzedający zastrzega sobie również prawo do wycofania poszczególnych towarów z oferty.


21. Sklep bimber hobby zastrzega sobie prawa do zdjęć w skelpie. Autorem i właścicielem zdjęć jest tylko i wyłącznie firma bimber hobby i zabrania się kopiowania, umieszczania  i wykorzystywania zdjeć bez zgody autora którym jest firma bimber hobby. Wszelakie odstępstwa od tego punktu regulaminowego bedą powodowały wszczęcie postępowania karnego na drodze sądowej .

 

22. Zwrot towaru. Klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny. Jest ono jednak ograniczone w czasie i przysługuje przez 14 dni (art. 34 ust.1). Czas jest liczony od dnia nadania przesyłki.

Zakupiony towar należy odesłać w oryginalnym, nienaruszonym stanie wraz z dowodem zakupu (paragon lub faktura).

Zwrot kwoty równej wartości towaru nastąpi przelewem na konto wskazane przez kupującego.

Koszt odesłania towaru ponosi kupujący.23. W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego, Ustawy z dnia 02.03.2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów.

 

24. Wszystkie zdjęcia i opisy umieszczone na stronie są własnością B.Hobby. Zastrzeżone są prawem autorski. Wykorzystanie ich bez zgody właściciela, zabronione.

25. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu.


Strona głównaStrona główna