Kategorie

eBiuletyn-Newsletter

WYSYŁKA TOWARU:

Wysyłka zamówionego towaru jest realizowana za pośrednictwem Poczty Polskiej (listy polecone priorytetowe) oraz firmy kurierskiej InPost.

 

CENNIK WYSYŁKI TOWARU:

List polecony priorytetowy 11,00 zł

Przesyłka kurierska do 30kg (po uprzedniej przedpłacie na konto) 16,00 zł

Przesyłka kurierska do 30kg "za pobraniem" 19,00 zł


Zamówienie złożone i opłacone do 13:30 zostanie wysłane tego samego dnia. 

Zamówienie "za pobraniem" złożone do 13:30 zostanie wysłane tego samego dnia.


ZWROTY  I REKLAMACJE

 
1. Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 (Dz.U. z 2000 r. Nr 22 poz. 271 z późniejszymi zmianami), Kupujący może odstąpić od umowy kupna w terminie 14 dni poprzez zwrot towaru w stanie niezmienionym bez podania przyczyny.

2.W celu dokonania zwrotu towaru niezbędny jest wcześniejszy kontakt  ze Sprzedającym poprzez e-mail:  biuro@bimberhobby.pl  lub telefonicznie 785648516.

3. Zwracany towar należy odesłać razem z otrzymanym paragonem bądź fakturą VAT.  Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru zawartej na rachunku. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 7 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez kupującego.

4. Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania, musi być zwrócony w stanie nienaruszonym w oryginalnym opakowaniu. Towar nie spełniający powyższych warunków nie zostanie przyjęty do zwrotu.

5. W razie zwrotu towaru, Kupujący ponosi koszty przesyłki towarów do i od Kupującego. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

6. Jeżeli po otrzymaniu towaru Kupujący  znajdzie w nim wady techniczne, które podlegają reklamacj, należy skontaktować się ze Sprzedającym za pośrednictwem poczty e-mail biuro@bimberhobby.pl  lub telefonicznie,  koszt wysyłki do Sprzedającego pokrywa Kupujący.

7. W przypadku reklamacji towaru, warunkiem rozpatrzenia reklamacji jest przesłanie towaru na adres Sprzedającego z załączonym opisem wady wraz z  dołączeniem paragonu fiskalnego bądź  faktury VAT oraz danymi Kupującego.

8. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 7 dni roboczych od ich wpłynięcia.

9. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu braku na stanie ), sklep zwróci Kupującemu  równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

10. Prawo odstąpienia od umowy zwrotu lub reklamacji  nie przysługuje Kupującemu w przypadku:
- towarów, które noszą ślady użytkowania lub mają zniszczone oryginalne opakowanie,           

- dostarczony towar jest niekompletny np. brak instrukcji,                                                        

- termin ważności wskazuje na zepsucie towaru 

11. W przypadkach uzasadnionych reklamacji lub zwrotów spełniających ww. warunki, nastąpi  zwrot należności drogą przelewu bankowego na wskazane przez kupującego konto bankowe. W przypadku uzasadnionej reklamacji koszty ponownej wysyłki reklamowanego towaru do Kupującego leżą po stronie Sprzedającego. 

 


Strona głównaStrona główna

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Reklama