Kategorie

eBiuletyn-Newsletter

ALKOHOLOMIERZ 0-100% z TRWAŁYM CYLINDREM + STOPKA

Alkoholomierz - miernik stężenia alkoholu - o zakresie 0-100%, podstawowy areometr dla każdego "gorzelnika" by miał i wiedział o swoim destylacie wszystko co najważniejsze ;) jeżeli chodzi o moc....

Więcej szczegółów


18,00 zl brutto

Program lojalnościowyNie ma punktów za ten produkt.Wzkaźnik poziomu alkoholu - alkoholomierz 0-100%, areometr wyskalowny w 20sC - co oznacza iż pomiar powinno i należy wykonywać w momencie, kiedy spirytus lub czyste wódki mają temperaturę 20sC. Wtedy odczyt z pionowej skali areometru jest rzeczywisty do stężenia alkoholu w badanym "medium".

Odczyt dolny - zgodnie z instrukcją i graficznym znakiem "oka " - odczytuejmy na "lini oka" (patrz instrukcja).

Tolerancja błędu - 2 %. Do areometru dołączona jest przybliżona korelacja wskazań alkoholu do temperatury innej niż 20sC. Bardzo czytelna skala w zakresie 50-100%.

Długość areometru - 230mm.

Powyżej 50% skala jest na tyle "szeroka" iż dokładnośc odczytu jest bardzo zbliżona do rzeczywistej.

Areometr zapakowany jest w estetyczne etui, które dzięki załączonej "stopce" służy jako niezniszczalny cylinder do pomiarów i odczytów.

 

Dzięki takiemu rozwiązaniu nie ma potrzeby dodatkowego zakupu cylindra - tutaj kupując alkohlolomierz otrzymujesz wszystko co potrzeba do wykonania pomiaru.

 

Alkoholomierz - jak sama nazwa mówi - służy do pomiaru stężenia alkoholu tylko i wyłącznie w spirytusie oraz czystych wódkachnie ma możliwości by areometr wskazywał rzetelne odczyty w alkoholach zawierajacych dodatki lub substancje słodzące - cukier, glukozę, fruktozę itp ...

 

Tutaj gdzie wystepuje "słodycz"  można i powinno zastosować się winomierze, które można zakupić w naszym sklepie.

 

 

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Reklama