Kategorie

eBiuletyn-Newsletter

ZAPRAWKA CURRANT / czarna porzeczka

ZAPRAWKA CURRANT / czarna porzeczka

Markowa zaprawka najlepszego producenta zaprawek, esnecji do alkoholu /czystej wódki 40% - firmy Gert Strand. Szwedzkie zaprawki nie mają sobie równych - bardzo ciężko jest odróznić oryginał od alkoholu/wódki  przygotowanej  z zastosowaniem takich zaprawek ...

Więcej szczegółów


7,00 zl brutto

Program lojalnościowyNie ma punktów za ten produkt.   "BLACK CURRANT " ( Czarna porzeczka )

Zaprawka po wymieszaniu z czystą wódką 40- 45 % daje niesamowity efekt smaku świeżej czarnej porzeczki ...

    Szwedzi są potentatami zarówno w ilości produkowanych zaprawek smakowych jak i jakości stosują minimum chemii poszukując ekstraktów naturalnych - wyciągów które powodują długotrwałą  świeżości i trwałość przygotowanych trunków.


PRZYGOTOWANIE:

Wstrząsnąć buteleczkę po czym połączyć z alkoholem 40-45%. Najlepsze efekty i ekstrakcję smakową uzyskuje się w połączeniu  z 700 ml wódki 40%, odstawić na minimum 12h - 24h po tym czasie trunek jest gotowy do degustacji ... smacznego ;)


Dla wydobycia wszystkim walorów smakowych jak i zapachowych    podawać schłodzony w postaci "czystej" po prostu..pycha ;)          a ten intensywny smak porzeczki wart jest grzechu - namiastaka "SMORODINY " - wiadomo że z naturą nikt nie wygra ale ... warto porównać, nikt się nie zawiedzie na tym samku - jeżeli lubisz wyrazisty smak to jest to ... "skoncentrowane lato w butelce "

 

CIEKAWE I SPRAWDZONE PRZEPISY można znaleźć na naszym zaprzyjaźnionym i najlepszym forum "c2h5oh "


                         ZAPRAWIANIE WÓDEK

 

Polecamy  inne zaprawki  - nie odbiegające od oryginału  prawdziwego trunku, dostepne w bogatej ofercie tego sklepu.


Posiadamy zawsze świeże dostawy zaprawek gwarantujące minimum 24 miesięcy trwałości co jest bardzo ważne zarówno przy zachowaniu pełnej wartości ekstraktów jak i bukietu zapachowego.

tylko "zaprawiać " ;) ..


Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Reklama