Kategorie

eBiuletyn-Newsletter

ZAPRAWKA COCORUM

ZAPRAWKA COCORUM

Markowa zaprawka najlepszego producenta zaprawek, esnecji do alkoholu /czystej wódki 40% - firmy Gert Strand. Szwedzkie zaprawki nie mają sobie równych - bardzo ciężko jest odróżnić oryginał od alkoholu/wódki przygotowanej z zastosowaniem takich zaprawek ...

Więcej szczegółów


7,00 zl brutto

Program lojalnościowyNie ma punktów za ten produkt.   "COCORUM-esence"

Zaprawka po wymieszaniu z czystą wódką 40- 45 % daje wspaniały finalny rezultat likieru kokosowego z lekką nutą rumu - "w tle" pychotka ;) ......

    Szwedzi są potentatami zarówno w ilości produkowanych zaprawek smakowych jak i jakości stosują minimum chemii poszukując ekstraktów naturalnych - wyciągów, które powodują długotrwałą  świeżości i trwałość przygotowanych trunków.


PRZYGOTOWANIE:

Wstrząsnąć buteleczkę po czym połączyć z alkoholem 40-45%. Najlepsze efekty i ekstrakcję smakową uzyskuje się w połączeniu  z 700 ml wódki 40%, odstawić na minimum 12h - 24h po tym czasie trunek jest gotowy do degustacji ... smacznego ;)


Dla wydobycia wszystkim walorów smakowych jak i zapachowych   (przepiękny naturalny aromat) podawać schłodzony w postaci "czystej" lub z lodem.


CIEKAWE I SPRAWDZONE PRZEPISY można znaleźć na naszym zaprzyjaźnionym i najlepszym forum "c2h5oh "

   

                                       ZAPRAWIANIE WÓDEK

Polecamy  inne zaprawki  - nie odbiegające od oryginału prawdziwego trunku, dostepne w bogatej ofercie tego sklepu.


Posiadamy zawsze świeże dostawy zaprawek gwarantujące minimum 24 miesięcy trwałości co jest bardzo ważne zarówno przy zachowaniu pełnej wartości ekstraktów jak i bukietu zapachowego.

tylko "zaprawiać " ;) ..


Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Reklama