Kategorie

eBiuletyn-Newsletter

ZAPRAWKA RUM WHITE BACCARA

ZAPRAWKA RUM WHITE BACCARA

Markowa zaprawka najlepszego producenta zaprawek, esnecji do alkoholu /czystej wódki 40% - firmy Gert Strand. Szwedzkie zaprawki nie mają sobie równych - bardzo ciężko jest odróżnić oryginał od alkoholu przygotowanego z zastosowaniem takich zaprawek ...

Więcej szczegółów


7,00 zl brutto

Program lojalnościowyNie ma punktów za ten produkt. "WHITE BACCARA RUM"

Zaprawka po wymieszaniu z czystą wódką 40- 45 % daje niesamowite efekty - "pieszczenia" podniebienia ;)... jest to klasyczny bardzo popularny rodzaj białego rumu odznaczający się silnym i mocnym smakiem.  

 

 Szwedzi są potentatami zarówno w ilości produkowanych zaprawek smakowych jak i jakości stosują minimum chemii poszukując ekstraktów naturalnych - wyciągów, które powodują długotrwałą  świeżości i trwałość przygotowanych trunków.


PRZYGOTOWANIE:

Wstrząsnąć buteleczkę po czym połączyć z alkoholem 40-45%. Najlepsze efekty i ekstrakcję smakową uzyskuje się w połączeniu  z 700 ml wódki 40%, odstawić na minimum 12h - 24h po tym czasie trunek jest gotowy do degustacji ... smacznego ;)


Dla wydobycia wszystkim walorów smakowych jak i zapachowych   (przepiękny aromat naturalny) podawać schłodzony w postaci drinków z colą, sokiem z ananasa, pomarańczy, cytryny lub z tym czym najbardziej nam pasuje.

 

CIEKAWE I SPRAWDZONE PRZEPISY: można znaleźć na naszym zaprzyjaźnionym i najlepszym forum "c2h5oh " - bezpośrednio odsyłamy do poniższego linku gdzie znajdują się przepisy na drinki z rumem:

                             PRZEPISY NA RUM

 

                           

Polecamy inne zaprawki  - nie odbiegające od oryginału prawdziwego trunku, dostepne w bogatej ofercie tego sklepu.

 

Posiadamy zawsze świeże dostawy zaprawek gwarantujące minimum 24 miesięcy trwałości co jest bardzo ważne zarówno przy zachowaniu pełnej wartości ekstraktów jak i bukietu zapachowego.

tylko "zaprawiać" ;) ..


Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Reklama