Kategorie

eBiuletyn-Newsletter

RUM WHITE BACCARDI esencja, zaprawka 100ml

RUM WHITE BACCARDI esencja, zaprawka  100ml

Markowa zaprawka najlepszego producenta esnecji do czystej wódki. Szwedzkie zaprawki nie mają sobie równych - bardzo ciężko jest odróżnić oryginał od alkoholu przygotowanego z zastosowaniem takich zaprawek ...

Więcej szczegółów


26,00 zl brutto

Program lojalnościowyNie ma punktów za ten produkt. "WHITE BACCARA RUM"

Zaprawka po wymieszaniu z czystą wódką 40- 45 % daje niesamowite efekty - "pieszczenia" podniebienia ;)... jest to klasyczny bardzo popularny rodzaj białego rumu odznaczający się silnym i mocnym smakiem.  

 

 Szwedzi są potentatami zarówno w ilości produkowanych zaprawek smakowych jak i jakości stosują minimum chemii poszukując ekstraktów naturalnych - wyciągów, które powodują długotrwałą świeżości i trwałość przygotowanych trunków.


PRZYGOTOWANIE:

Wstrząsnąć buteleczkę po czym "porcję 20ml"  połączyć z alkoholem 40-45%. Najlepsze efekty i ekstrakcję smakową uzyskuje się w połączeniu  z 700 ml wódki 40%, odstawić na minimum 12h - 24h po tym czasie trunek jest gotowy do degustacji .. smacznego ;)

 

Oferowana zaprawka o pojemności 100ml wystarcza na przygotowanie do 3,5l alkoholu smakowego.


Dla wydobycia wszystkim walorów smakowych jak i zapachowych   ( przepiękny aromat naturalny ) podawać schłodzony w postaci drinków z colą, sokiem z ananasa, pomarańczy, cytryny lub z tym czym najbardziej nam pasuje.

 

CIEKAWE I SPRAWDZONE PRZEPISY: można znaleźć na naszym zaprzyjaźnionym i najlepszym forum "c2h5oh " - bezpośrednio odsyłamy do poniższego linku gdzie znajdują się przepisy na drinki z rumem:

                             PRZEPISY NA RUM

 

                           

Polecamy  inne zaprawki  - nie odbiegające od oryginału prawdziwego trunku, dostepne w bogatej ofercie tego sklepu.

 

Zaprawki są pakowane w pojemniki 100ml -zgodnie z oryginalną pojemnością, z nakretką z pierścieniem zrywalnym -gwarntują świeżość i pewność w transporcie bez możliwości uszkodzenia jak w przypadku szklanych buteleczek. Posiadają instrukcję przygotowania w języku polskim. 

Posiadamy zawsze świeże dostawy zaprawek gwarantujące minimum 24 miesięcy trwałości co jest bardzo ważne zarówno przy zachowaniu pełnej wartości ekstraktów jak i bukietu zapachowego.

tylko "zaprawiać" ;) ..


Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Reklama