Kategorie

eBiuletyn-Newsletter

ZAPRAWKA HUNTERS - LIKIER al'a JAGERR

ZAPRAWKA  HUNTERS - LIKIER al'a JAGERR

 Markowa zaprawka najlepszego producenta zaprawek, esnecji do alkoholu /czystej wódki 40% - firmy Gert Strand. Szwedzkie zaprawki nie mają sobie równych - bardzo ciężko jest odróznić oryginał od alkoholu/wódki przygotowanej z zastosowaniem takich zaprawek ...

Więcej szczegółów


7,00 zl brutto

Program lojalnościowyNie ma punktów za ten produkt.  "HUNTERS SCHNAPPS" (delikatny likier ziołowy typu Jagerr   )

Zaprawka po wymieszaniu z czystą wódką 40- 45 % daje niesamowite doznanie lekkości kompozycji ziół bardzo wykwintna esencja nawet dla tych co nie lubią ziołowych destylatów ...

    Szwedzi są potentatami zarówno w ilości produkowanych zaprawek smakowych jak i jakości stosują minimum chemii poszukując ekstraktów naturalnych - wyciągów które powodują długotrwałą  świeżości  i trwałość przygotowanych trunków.


PRZYGOTOWANIE:

Do wódki dodać 100g cukru pudru lub kryształu odkładnie wymieszać po czym połączyć z zaprawką i doładnie wymieszać /wstrząć. Najlepsze efekty i ekstrakcję smakową uzyskuje się w połączeniu z 500-700 ml wódki 40%-45%, odstawić na minimum 12h - 24h po tym czasie trunek jest gotowy do degustacji ... smacznego ;)


Dla wydobycia wszystkim walorów smakowych jak i zapachowych   ( przepiękny aromat naturalny) podawać schłodzony w postaci "czystej" z kostką lodu ;) lub według własnego uznania ;)


CIEKAWE I SPRAWDZONE PRZEPISY można znaleźć na naszym zaprzyjaźnionym i najlepszym forum "c2h5oh "


                         ZAPRAWIANIE WÓDEK

 

Polecamy  inne zaprawki  - nie odbiegające od oryginału prawdziwego trunku, dostępne w bogatej ofercie tego sklepu.


 

Posiadamy zawsze świeże dostawy zaprawek gwarantujące minimum 24 miesięcy trwałości co jest bardzo ważne zarówno przy zachowaniu pełnej wartości ekstraktów jak i bukietu zapachowego.

tylko "zaprawiać " ;) ..

 


Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Reklama