Kategorie

eBiuletyn-Newsletter

KAPTURKI OZDOBNE Z PASKIEM TERMOKURCZLIWE MIX 4X10 SZTUK

KAPTURKI OZDOBNE Z PASKIEM TERMOKURCZLIWE MIX 4X10 SZTUK

Wszystkie zdjęcia

Kapturki ozdobne termokurczliwe 4x10 szt.- kwintesencja profesjonalnego wykończenia domowego dzieła -z pewnością pokazuje rekę mistrza lub mistrzyni ;)

Więcej szczegółów


9,50 zl brutto

Program lojalnościowyNie ma punktów za ten produkt.Uniwerslane Kapturki ozdobne na standardowe butelki do wina, wódki. Doskonałe wykończenie każdej zakorkowanej butelki - powodujące nie tylko estetyczny wizerunek, ale też zabezpiecza przed gromadzeniem się zanieczyszczenia na "czole" korka, uniemożliwia tworzenie się pleśni i wysychanie korka -co może spowodować dostęp powietrza który jest niekorzystny dla wina czy destylatu.

Szerokość kapturków 30,5mm, długość 50mm.

Bardzo estetycznym rozwiązaniem tych kapturków jest to iż posiadają one pasek, który ułatwia otwarcie kapturka bez konieczności całkowitego jego ściągnięcia - co bardzo pozytywnie wpływa na wizerunek butelki po otwarciu - dolna część kapturka pozostaje na szyjce. Na czole kaptukra są estetyczne tłoczenia graficzne co podnosi jeszcze bardzie prestiż tak "zamkniętej"

butelki.

Sposób domowego zamknięcia kapturkiem termokurczliwym jest bardzo szybki i prosty - nie potrzeba stosować jakiś wyślnych czy też drogich obkurczarek do folii. Wystarczy iż w garnuszku podgrzejemy wodę i nałożymy kapturek na szyjkę butelki - trzymając palcem za koniuszek kapturka zanurzymy butelkę we wrzątku. Automatycznie kapturek idealnie dopasuje się do kształtu szyjki butelki odwzorując jej naturalny kształt - pięknie go "opasając". Takie wykończenie pokazuje profesjonalne podejście nie tylko wykończeniowe, ale i też zabezpieczające.

 

Kapturki mix kolorów- czerwony, czarny, złoty, zielony. Pakowane po 10 sztuk z każdego koloru.  

 

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Reklama