Kategorie

eBiuletyn-Newsletter

KORKOWNICA RĘCZNA MAŁA

Mała ręczna korkownica -wygodna w zastosowaniu przy korkowaniu butelek do wina prosta i wytrzymała. 

Więcej szczegółów


20,00 zl brutto

Program lojalnościowyNie ma punktów za ten produkt.Podstawowe "urządzenie" do korkowania - korkownica ręczna  bardzo prosta w obsłudze. Wystarczy przed butelkowaniem korki zamoczyć w celu zmiękczenia na kilka sekund w gorącej wodzie (korki w naszym sklepie są silikonowane co powoduje jeszcze łatwiejsze korkowanie bez urzycia nadmiernej siły przy "wciskaniu" korów do butelek). Następnie korek umieszczamy w otworze i dociskamy górnym elementem korkownicy, korkownicę umieszczamy nad szyjką butelki i wciskamy tłoczek do momentu, aż cały korek znajdzie się w butelce.

Tak zakorkowaną butelkę najlepiej pozostawić w pozycji pionowej przez 12-24h w celu dobrego dopasowania się korka do szyjki butelki, a z penością tak zakorkowane wino poleżakuje kilka lat.

 

Korkownica wykonana jest z wytrzymałego tworzywa odporna na uszkodzenia mechaniczne i termiczne z pewnoscia posłuży na wiele sezonów.

Dla bardzo wymagajacych proponujemy matalową dwuramienną solidnie wykonaną korkownicę którą można znaleźć w naszym sklepie.

 


Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Reklama