Kategorie

eBiuletyn-Newsletter

BUTELKA PIERSIÓWECZKA 100ml

BUTELKA PIERSIÓWECZKA 100ml

Wszystkie zdjęcia

Buteleczka - piersiówka idealna jako testerek - bezpieczna, wykonana z odpowiedniego materiału nie tłukąca się - pozwala na wysyłkę listem co obniża znacząco koszty transportu .

Więcej szczegółów


1,40 zl brutto

Program lojalnościowyNie ma punktów za ten produkt.Buteleczka 100ml - wykonana z atestowanego tworzywa (PET) odpornego na alkohole, rozpuszczalniki itp. Posiada standardowy gwint alkoholowy - na nakrętkę 28x18mm które są dostępne w naszym sklepie. Idealne rozwiąznaie do transportu, wysyłki bez obawy o uszkodzenie - ile to mamy znajomych którym chcemy wysłać nasze wyśmienite trunki, destylaty, nalewki, do oceny?. I stoimy zawsze przed dylematem - jak to bezpiecznie zapakować i jak to wysłać?

Teraz nie musimy się o to martwić, idealne rozwiazanie dla wszystkich którzy chcą się pochwalić swoimi napitkami i nie tylko.

Buteleczka o pojemności 100ml wykonana z wytrzymałego, atestowanego tworzywa z uniwersalnym gwintem alkoholowym -czyli na nakretkę od butelek do wódki. Nakrętki są dostępne w sklepie, a dodatko możmemy zastosować profesionalną zaciskarkę którą fachowo zagnieciemy pierścień/ plombę gwarancyjną i będzie tak wyglądalo jakby nasze wyroby wychodziły z fabryki, a nie zagniatane na kolanie ;)

 

Cena dotyczy jednej sztuki buteleczki 100ml bez nakrętki.

Nakrętki aluminiowe "alkoholowe" dostępne są w naszym sklepie.

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Reklama