Kategorie

eBiuletyn-Newsletter

BREW KIT COOPERS LAGER

BREW KIT COOPERS LAGER

Wszystkie zdjęcia

Domowe piwo ?? Jak najbardziej nawet z bimber hobby nawarzysz sobie piwa i potem z apetytem je wypijesz ;)...

Więcej szczegółów


58,00 zl brutto

Ostatnia sztuka!

Program lojalnościowyKupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt może być zamienione na jeden bon o wartości 0,20 zl.Coopers Lager oryginal -  nachmielony ekstrakt słodowy. Najbardziej popularny gatunek piwa na rynku, charakteryzuje się jasną barwą, dobrym nagazowaniem, zbilansowaną goryczką oraz wspaniałą mocną pianą. Piwo jasne, pełne o lekkim, orzeźwiającym smaku, złotawo-słomkowym odcieniu i mocnej białej pianie. Delikatny zapach kwiatowy łączy się ze smakiem słodu i aromatycznego chmielu. Wspaniały przykład tradycyjnego australijskiego piwa wyprodukowanego z najwyższej jakości jęczmienia i tasmańskiego chmielu .

Brew kit - to nachmielone ekstrakty słodowe o konsystencji gęstego syropu, miodu. Z jednej takiej puszki otrzymamy 23 litry (46 butelek 0.5l) wspaniałego domowego piwa z gęstą i trwałą pianą to jest to co lubią prawdziwi mężczyzni.

Każde piwo z brewkit-a jest oryginalne i niepowtarzalne w smaku.

 

  Do przygotowania domowego piwa potrzebujemy jeszcze zamiennie:

- 1kg cukru lecz powoduje on dodatkowe wtrącenia posmaku do piwa co dla prawdziwych piwoszy jest nie do przyjęcia stosowanie sacharozy ( NIE JEST ZALECANY !! )

-1kg glukozy krsytalicznej  ( LEPIEJ NIŻ SACHAROZA !! )

-1 -1,5kg ekstraktu słodowego  w proszku "SPRAYMALT"–najlepszy dodatek który  wpływa na trwałość i gęstość piany oraz na bardziej treściwe piwo w smaku i mocy.       ( NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE !! )

Dokładna instrukcja przygotowania piwa jest dołączona do brew kit-a w języku polskim. Do berwkita dołączone są drożdże piwowarskie.

W przygotowaniu piwa nie ma nic trudnego i skomplikowanego. Nie jest wymagane posiadanie skomplikowanych urządzeń, maszyn. Wystarczy 20 litrów wody, ekstrakt słodowy lub glukoza  i odrobina cierpliwości. W zamian otrzymamy domowe piwo, które nie zawiera polepszaczy, chemicznych konserwantów, a jego smak jest oryginalny i nie do kupienia w żadnym sklepie. Stosując różne dawki ekstraktu słodowego / glukozy  możemy ustalić naszą moc piwa jaka nam najbardziej odpowiada od cienkiszy ~3% do ponad 5,0 %. Łatwość w przygotowaniu (czas około 0,5 – 1h ), czas fermentacji 5-9 dni i po upływie minimum 30 dni można się delektować piwem. Jednak im starsze tym lepsze i zalecamy wstrzymanie się przed otwarciem pierwszej butelki na okres minimum 3 miesięcy.